۹۰۰۰ هکتار طرح مرتعداری در جنوب کرمان احاله مدیریت شد
دکتر احمدی گفت: یکی از اولویت‌های سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور مدیریت و حفاظت از مراتع است زیرا تا زمانی که مشارکت جوامع محلی نباشد مدیریت مراتع دچار مشکل خواهد شد.
۷ طرح مرتعداری در جنوب کرمان به مجریان احاله مدیریت شد
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان گفت: در راستای سیاستهای ابلاغی سال ۱۴٠٠ سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور تعداد ۷ طرح مرتعداری به مساحت ۲۴ هزار هکتار در منطقه جنوب کرمان به مجریان احاله گردید.
بازدید مدیرکل دیوان محاسبات استان کرمان به اتفاق دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از پروژه های منابع طبیعی جنوب کرمان (گزارش تصویری)
بازدید مسعود کاشی مدیرکل دیوان محاسبات استان کرمان و هیئت همراه به اتفاق دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از پروژه های منابع طبیعی جنوب کرمان
مدیریت ریزگردها در منطقه جازموریان عزمی ملی را می طلبد
معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان با اشاره به اینکه اقدامات موثر و چشمگیری جهت مبارزه با ریزگردها در حاشیه تالاب جازموریان توسط اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان انجام شده و نیاز تداوم اجرای این عمليات ها می باشد.
نخستین جلسه کارگروه ملی مقابله با بیابان زایی به ریاست وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد
نخستین جلسه کارگروه ملی مقابله با بیان زایی پس از ۴ سال، صبح امروز با ریاست سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی و رئیس این کارگروه، مسعود منصور معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، نمایندگان وزارتخانه های عضو و رؤسای سازمان ها و اصحاب رسانه در وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد.
مقالات و یادداشت ها
قاسم رحیمی نیا، محسن دژن، جواد درینی
16 مهر 1397 ساعت 9:27
ایرج امیری رئیس اداره جنگلداری و جنگلکاری
10 مهر 1397 ساعت 7:46
"دکتر ایرج امیری رئیس اداره جنگل‌داری و جنگل‌کاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان"
5 شهريور 1397 ساعت 14:16
ایستگاه مطبوعاتی
نظرسنجی
نظرتان در مورد این سایت چیست؟
اخبار
روابط عمومی سازمان جنگل ها عنوان "روابط‌ عمومی برتر" را از آن خود کرد | بازدید :38
روابط عمومی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در هفدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌عمومی و هجدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط‌عمومی ایران، موفق به کسب عنوان روابط عمومی برتر کشور شد.
اثربخشی اقدامات آبخیزداری در سیل اخیر جنوب کشور مدیریت بیش از 4 میلیارد مترمکعب آب تنها با عملیات آبخیزداری | بازدید :31
رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از مدیریت بیش از 4 میلیارد مترمکعب بارش‌ها در سیل اخیر با اجرای عملیات آبخیزداری و آبخوانداری در مناطق سیل زده استان‌های جنوبی ایران خبر داد.
پیام تبریک مشترک دکتر احمدی مدیرکل و حجت الاسلام و المسلمین حسینی زاده مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه(س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر... | بازدید :30
به یقین  فاطمه زهرا( س) الگوی مطلوب و شایسته دنیوی و اخروی زنان مسلمان جهان میباشد و بانوان متدین و مهربان ایران زمین تعالیم ایشان را سرمشق و سرلوحه زندگی خویش قرار داده اند.
۹۰۰۰ هکتار طرح مرتعداری در جنوب کرمان احاله مدیریت شد | بازدید :35
دکتر احمدی گفت: یکی از اولویت‌های سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور مدیریت و حفاظت از مراتع است زیرا تا زمانی که مشارکت جوامع محلی نباشد مدیریت مراتع دچار مشکل خواهد شد.
تاکید رئیسی بر آبخیزداری و آبخوانداری | بازدید :37
رئیس جمهور گفت: احداث سیل‌ بند، تامین اثاثیه و احشام و جبران خسارات در مناطق سیل‌زده باید به سرعت و با جدیت انجام شود.
هر گونه فعالیت در عرصه های منابع ملی باید با حداقل تخریب باشد | بازدید :42
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان با اشاره بر اینکه هر گونه فعالیت در عرصه های منابع ملی بایستی با حداقل تخریب صورت پذیرد گفت: در این راستا ضمن توجیه نیروهای شرکت تاکید شد نسبت به پراخت خسارات وارده به عرصه های ملی در اسرع وقت به معاونت حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان مراجعه کنند.
کاشت ۵۰۰ میلیون اصله نهال در پویش ایران سرسبز | بازدید :38
کاشت ۵۰۰ میلیون اصله نهال ظرف ۱۴ سال با مشارکت مردم و ۷۰ نهاد و دستگاه اجرایی در قالب پویش ایران سرسبز توسط سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور هدفگذاری شده است.
مشکلات مردم با منابع طبیعی باید در خود استان حل شود | بازدید :38
رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: مشکلات مردم با منابع طبیعی باید در خود استان مربوطه بررسی و از طریق اداره کل منابع طبیعی آن استان حل شود.
پیام حجت الاسلام والمسلمین سید محمدحسینی زاده مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان، به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا | بازدید :42
به یقین شکوه و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون ایثار و مقاومت بانوان سرافرازی است که اسوه‌های رشادت و دلاوری را در دامن پاک خود پرورانده و امروز منش و رفتار آنان سرلوحه بانوان جامعه اسلامی است.
بودجه آبخیزداری نیازمند تقویت است | بازدید :52
رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور خواستار تقویت اعتبارات این سازمان در بخش آبخیزداری شد تا شاهد کاهش خسارات سیلاب باشیم.
اعتبار پروژه های آبخیزداری منوجان ۲۵ درصد افزایش یافت | بازدید :50
در سفر رییس سازمان جنگلها مراتع و آبخیزداری به شهرستان منوجان اعتبار پروژه‌های آبخیزداری منوجان ۲۵ درصد افزایش یافت .
سازه های آبخیزداری در سیل اخیر ۲ هزار میلیون مترمکعب آب کنترل کردند | بازدید :47
رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: در سیل اخیر هشت استان ۲ هزار میلیون مترمکعب روان آب در سازه‌های آبخیزداری کنترل شد که نقش مهمی در کاهش خسارت‌های سیلاب داشت.
پروژه های آبخیزداری خطر سیلاب را به حداقل می رساند | بازدید :45
حمزه احمدی گفت: پروژه های آبخیزداری خطر بروز سيلاب ها را به حداقل رسانده و خسارات ناشی از آنها را با کاهش پتانسيل سيل خيزی در حوزه شهرستان به دنبال داشته است.
نجات تالاب جازموریان نیازمند مشارکت عمومی | بازدید :48
رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: پیشنهاد می‌شود با محوریت محیط‌زیست همه‌ی دستگاه‌ها برای احیای تالاب جازموریان کمک کنند.
جلوگیری از تصرف و تعرض به اراضی ملی شهرستان جیرفت | بازدید :47
سرهنگ امیرافضلی در ادامه ضمن تأکید بر لزوم مشارکت جوامع محلی در حفاظت و حمایت از عرصه های ملی، نسبت به تعیین حد و مرز اراضی ملی و مستثنیات و عدم تجاوز به اراضی ملی تاکید و حاضرین را توجیه کرد.
 
اوقات شرعی
آماربازديد
بازدید روز : 4139
بازدید کل : 243668
آخرین بروزرسانی:
3 بهمن 1400 ساعت 22:46