پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - روند اجرایی پروژه های آبخیزداری و آبخوانداری در کشور باید با جدیت انجام شود
بازدید : 41 16 دی 1400 ساعت 13:4 شماره :92594

روند اجرایی پروژه های آبخیزداری و آبخوانداری در کشور باید با جدیت انجام شود
روند اجرایی پروژه های آبخیزداری و آبخوانداری در کشور باید با جدیت انجام شود

معاون اول رئیس جمهور بر لزوم اجرای پروژه های آبخیزداری و آبخوانداری در راستای کاهش خسارات ناشی از سیل در کشور تاکید کرد.

محمد مخبر شبانگاه چهارشنبه در نشست جمع بندی ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان کرمان که در محل فرمانداری شهرستان جیرفت برگزار شد به نقش مهم پروژه های آبخیرداری در کاهش خسارات حاصل از سیلاب اشاره کرد و گفت: در اوایل انقلاب در حوزه آبخیزداری و آبخوانداری اقدامات بسیار خوبی صورت گرفت و طبق گزارشهای رسیده در مناطقی که پروژه های آبخیزداری اجرایی شده است شاهد کمترین خسارت هستیم.

وی در ادامه ضمن تاکید بر اجرای پروژه های آبخیزداری و آبخوانداری خواستار ارائه برنامه ای در خصوص طرح های آبخیزداری به دولت شد.

گفتی است جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان کرمان شبانگاه چهارشنبه با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر جهاد کشاورزی، استاندار، فرمانده انتظامی، معاون سپاه استان، نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه جیرفت و مسئولان و فرمانداران جنوب استان کرمان در محل فرمانداری جیرفت برگزار شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :