پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بازدید فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی جنوب کرمان از اراضی ملی بخش مرکزی شهرستان عنبرآباد
بازدید : 37 15 دی 1400 ساعت 11:29 شماره :92561

بازدید فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی جنوب کرمان از اراضی ملی بخش مرکزی شهرستان عنبرآباد
بازدید فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی جنوب کرمان از اراضی ملی بخش مرکزی شهرستان عنبرآباد


صبح امروز سرهنگ امیرافضلی فرماندهی یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان به اتفاق ارشلو رئیسی جانشین فرماندهی این یگان، به منظور تعیین حد و مرز اراضی ملی و مستثنیات از اراضی واگذاری بخش مرکزی شهرستان عنبرآباد بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید سرهنگ امیرافضلی ضمن تأکید بر لزوم مشارکت جوامع محلی در حفاظت و حمایت از عرصه های ملی، نسبت به تعیین حد و مرز اراضی ملی و مستثنیات و عدم تجاوز به اراضی ملی تاکید و حاضرین را  توجیه کرد.

وی با اشاره به آسیب های چون تخریب مراتع و جنگل ها، افزود: باید با برنامه ریزی مناسب و فرهنگ سازی جهت عدم ساخت و ساز و کاهش آسیب های چون حریق در مراتع و جنگل ها اقدام شود.

سرهنگ امیرافضلی در پایان خاطرنشان کرد: مردم طبیعت‌ دوست می‌توانند در تماس با "شماره های ۱۳۹ و ۱۵۰۴ کد امداد جنگل و مرتع اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان" گزارش‌ها و اخبار خود را در زمینه آتش‌سوزی عرصه‌های منابع طبیعی، تخریب و تصرف اراضی ملی، قاچاق گیاهان دارویی، حفر چاه غیر مجاز در اراضی ملی و ... اطلاع‌رسانی کنند تا از ورود خسارت‎های جبران‌ناپذیر به عرصه‌های مرتعی و جنگلی جلوگیری شود.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :