پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - امام جمعه بخش آسمینون منوجان به جمع همیاران طبیعت پیوست
بازدید : 11 17 فروردين 1400 ساعت 13:28 شماره :84257

امام جمعه بخش آسمینون منوجان به جمع همیاران طبیعت پیوست

صبح امروز مهندس چمنی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان منوجان به بهانه تبریک سال جدید با حضور در دفتر حجت الاسلام و المسلمین احمدی نیک امام جمعه بخش آسمینون شهرستان منوجان با وی دیدار و گفتگو کرد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان منوجان در این دیدار نکاتی در خصوص ارزش های مادی و معنوی جنگل ها و مراتع را به سمع وی رسانده و نقش ائمه جمعه را در ترویج فرهنگ منابع طبیعی بسیار حائز اهمیت ذکر کرد.

مهندس چمنی اظهار داشت: حاشیه نشینان جنگل و مرتعداران به نوعی با طبیعت مانوس هستند و می توانند بهترین همیاران طبیعت و بازوان توانای ما در مجموعه منابع طبیعی و آبخیزداری باشند که این مهم می تواند در خطبه های نماز جمعه اطلاع رسانی و مورد تاکید قرار گیرد.

در ادامه حجت الاسلام احمدی نیک، امام جمعه بخش آسمینون شهرستان منوجان نیز با ذکر مواردی از تاکیدات دین مبین اسلام خواستار اشاعه فرهنگ حفاظت و توسعه منابع طبیعی در جامعه شد.

حجت السلام المسلمین احمدی نیک ضمن قدردانی از تلاشهای خدمتگزاران مردم در منابع طبیعی و آبخیزداری منوجان گفت: این خدمت مقدس است چرا که پاسداری از خلقت های خداوند است که برای زندگی بهتر و با آرامش مردم خلق شده است.

وی افزود: ما به عنوان خطیب نماز جمعه و جماعات فرهنگ سازی در این خصوص را وظیفه خود می دانیم  چرا که خود به آن واقف هستیم و در خطبه های نماز جمعه حتما در این خصوص به ایراد سخنرانی می پردازیم.

در پایان این دیدار کارت همیار طبیعت، توسط مهندس چمنی به حجت الاسلام و المسلمین احمدی نیک اهداء شد.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :