پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دیدار مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری با رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان
بازدید : 18 15 فروردين 1400 ساعت 12:49 شماره :84192

دیدار مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری با رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان
دیدار مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری با رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان

صبح امروز دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان  به اتفاق حجت الاسلام و المسلمین حسینی زاده مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه و اعضای شورای معاونین این اداره کل با دکتر برخوری رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که به بهانه تبریک سال  جدید برگزار شد دکتر احمدی ضمن تبریک آغاز سال نو به ارائه گزارشی از اقدامات موثر این اداره کل طی یک سال گذشته در حوضه‌های مختلف پرداخت.

در ادامه دکتر برخوری نیز ضمن اشاره به اهمیت و ارزش حفظ و حراست از منابع طبیعی گفت: مجموعه جوان، پویا و متخصص اداره کل منابع طبیعی جنوب کرمان با اقدامات موثر و عملکرد خوب خود جزء ادارات کل برتر می باشد و اقدامات مناسبی در جهت حفاظت از منابع پایه انجام داده است.

گفتنی است در ادامه نیز دکتر احمدی به اتفاق هیئت همراه با حضور در دفتر حجت الاسلام و المسلمین سید بهروز حسینی زاده مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی و همچنین معاونین این سازمان با ایشان نیز دیدار و گفتگو کردند.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :