پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دستگاه قضا بازوی توانمند منابع طبیعی در برخورد با متخلفین و متجاوزین به عرصه های ملی است.
بازدید : 45 8 آذر 1399 ساعت 13:24 شماره :79418

دستگاه قضا بازوی توانمند منابع طبیعی در برخورد با متخلفین و متجاوزین به عرصه های ملی است.
صبح امروز دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان به اتفاق جمعی از همکاران خود با حضور در محل دادگستری شهرستان جیرفت با مختاری رئیس دادگستری این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دکتر احمدی ضمن قدردانی از همکاری های مجموعه دستگاه قضا با منابع طبیعی و برخورد قاطع با متخلفین به اراضی ملی اظهار داشت: حفاظت از عرصه های ملی یک وظیفه همگانی است و همه در این راستا باید از قانون تبعیت کنند.

وی با اشاره به اینکه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری در شرایط مختلف با همکاری دستگاه قضا در حفاظت از عرصه های منابع طبیعی و کاهش تخلفات در اراضی ملی با جدیت برخورد کرده است خواستار تسریع در روند پیگیری پرونده های مطروحه در دادگستری این شهرستان شد.

در پایان مختاری رئیس دادگستری شهرستان جیرفت تعامل بین دو مجموعه را بسیار خوب ارزیابی کرده و بیان داشت: همچون گذشته آماده هر گونه مساعدت با مجموعه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری در برخورد قانونی با متخلفین و متجاوزین به عرصه های ملی منطقه هستیم.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :