پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - معادن شن و ماسه شهرستان منوجان ساماندهی می شود.
بازدید : 167 17 آبان 1399 ساعت 8:3 شماره :78904

معادن شن و ماسه شهرستان منوجان ساماندهی می شود.
صبح امروز جلسه ساماندهی معادن شن و ماسه شهرستان منوجان به منظور جلوگیری از تخریب و تصرف اراضی ملی این شهرستان به ریاست محمودی فرماندار و با حضور میرشکاری معاون عمرانی فرماندار، مهندس چمنی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری، مهندس شفیعی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و مهندس عطاپور رئیس اداره آبیاری این شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

محمودی فرماندار منوجان در این جلسه اظهار داشت: کوتاهی در مقابله با تخریب و تصرف اراضی ملی و برداشت غیرمجاز شن و ماسه از بستر رودخانه ها ‌و سطح اراضی ملی منطقه پذیرفتنی نیست.

فرماندار منوجان به برخورد جدی با واحدهایی که مجوزهای لازم برای برداشت شن و ماسه را ندارند تاکید کرد و افزود: ساماندهی فعالیت واحدهای برداشت شن و ماسه ضروری است و دستگاه های متولی باید با قانون گریزی برخی از این واحدها مقابله کنند.

در این جلسه مهندس چمنی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان منوجان نیز ضمن تاکید به اهمیت حفاظت از عرصه های منابع طبیعی گفت: به منظور جلوگیری از تخریب و تصرف اراضی ملی، معادن شن و ماسه موظفند در محدوده قانونی خود برداشت انجام دهند و هرگونه برداشت خارج از این محدوده غیرقانونی است و با جدیت با متخلفین برخورد خواهد شد.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :