پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - باید صیانت از منابع طبیعی به عنوان یک شاخص در بین مردم فرهنگ سازی شود.
بازدید : 39 1 آبان 1399 ساعت 10:49 شماره :78539

باید صیانت از منابع طبیعی به عنوان یک شاخص در بین مردم فرهنگ سازی شود.
روز گذشته مهندس لورگی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کهنوج به اتفاق سید احمد دادخدایی رئیس شورای شهر، سیدمحمود دادخدایی شهردار و حجت الاسلام و المسلمین شیخ شعاعی مسئول موسسه فرهنگی شهید شیخ شعاعی دهکهان با حضور در بین مردم دهکهان از نزدیک با آنها دیدار و مشکلات مطرح شده را بررسی کردند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کهنوج در حاشیه این دیدار گفت: حضور در بین مردم امری مهم است و این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند و از نزدیک معضلات و مشکلات خود را مطرح کنند.

مهندس لورگی در جمع مردم دهکهان با تاکید بر اینکه همگان در قبال حراست از منابع طبیعی و انتقال آن به نسل‏‌های آینده موظفند، بیان کرد: باید صیانت از منابع طبیعی به عنوان یک شاخص و فریضه در بین مردم فرهنگ‌سازی شود.

وی افزود: طبیعت و منابع طبیعی یکی از ثروت‌های خدادادی هر جامعه محسوب می‌شود که خداوند به امانت در اختیار ما قرار داده است و زندگی سالم انسان‌ها در گرو حفظ و احیا این منابع است.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :