پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - حجاب، پوشش، عفت و پاکدامنی مربوط به همه و باعث سلامت روح،جسم و جامعه می شود.
بازدید : 48 25 تير 1399 ساعت 8:14 شماره :75063

حجاب، پوشش، عفت و پاکدامنی مربوط به همه و باعث سلامت روح،جسم و جامعه می شود.
جلسه شورای فرهنگی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان با هدف گراميداشت هفته عفاف و حجاب، با حضور حجت الاسلام والمسلمین بهروز حسینی زاده مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسینی زاده مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه، مهندس رحیمی نیا معاون حفاظت و امور اراضی و اعضای ستاد عفاف و حجاب اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان در محل سالن جلسات اين اداره كل برگزار شد.

در این جلسه حجت السلام و المسلمین حسینی زاده نماینده ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان در خصوص رعايت عفاف و حجاب در جامعه، بیان داشت: رعايت عفاف و حجاب در اسلام تنها برای زنان توصيه نشده است بلكه اين اصل مهم هم برای مردان هم  برای زنان به طور جدی توصيه گرديده است.

وی رفتار دولتمردان در جامعه را الگوی خوبی برای مردم دانست و گفت: در راستای این الگو سازی در حكومت نيز اين اصل مهم برای كارگزاران دولت بايد بيش از پيش رعايت گردد بنابراين هر کسی به هر عنوانی در بدنه این حکومت در حال خدمت رسانی به مردم است بايد در رعايت پوشش، كلام و رفتار تكريم آميز با مردم به بهترين نحو عمل کند.

حجت الاسلام حسینی زاده با اشاره به هفته عفاف و حجاب گفت: حجاب، پوشش، عفت و پاکدامنی مربوط به همه و باعث سلامت روح و جسم می شود و فردی می تواند در جامعه موثر باشد که صداقت، عفت و پاکدامنی در رفتار، كردار و پوشش او نيز نمود داشته باشد.

وی هفته عفاف و حجاب را فرصتی مناسب برای تبیین و تشريح رعایت این موضوع در سطح جامعه دانست، و افزود: در هفته عفاف و حجاب باید با برگزاری برنامه مناسب گامی مثبت در جهت تبیین و تشریح رعایت این موضوع در سطح جامعه برداشته شود و در جهت ترويج حجاب و عفاف و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در تمامی اركان جامعه گامی موثر برداشت.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :