"به نام پروردگار رحمة للعالمين"
"به نام پروردگار رحمة للعالمين"
پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام تبریڪ حجت الاسلام و المسلمین حسینی زاده مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره‌ڪل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب ڪرمان به مناسبت فرا رسیدن بعثت پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص)
بازدید : 54 2 فروردين 1399 ساعت 18:52 شماره :70816

پیام تبریڪ حجت الاسلام و المسلمین حسینی زاده مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره‌ڪل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب ڪرمان به مناسبت فرا رسیدن بعثت پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص)
"به نام پروردگار رحمة للعالمين"

از حرا آیات رحمن و رحیم آمد پدید
با نخستین حرف، قرآن ڪریم آمد پدید

صوت"اقراء باسم ربڪ" می رسد برگوش جان
یا ڪه از غار "حرا " خلق عظیم آمد پدید

روزگاری بود ڪه خوراڪش مردار و سایه‌های ترس شانه های بردگان را می لرزاند. روزگاری ڪه تازیانه ستم، عاطفه را از چهره ها می سترد، تاریڪی، در اعماق تن انسان زوزه می ڪشید و دختران بی گناه، در خاڪ سرد، زنده به گور می شدند. 

در این هنگام بود ڪه محمد (ص) بر چڪاد ڪوه نور ایستاد و گویی غار حرا او را میخواند، محمد(ص) غرق در اندیشه بود ڪه ناگهان صدایی گیرا و گرم در غار پیچید : 
بخوان! بخوان به نام پروردگارت ڪه بیافرید، آدمی را از لخته خونی، بخوان ڪه پروردگار تو ارجمندترین است، همان ڪه با قلم آموخت و به آدمی آنچه را ڪه نمی دانست بیاموخت.

آری این چنین شد ڪه بیست و هفتم رجب روز بعثت فخر ڪائنات، آخرین پیام آور خدا و پیغمبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) نام گرفت.

اینجانب ضمن تبریڪ سال نو، فرارسیدن عید سعید مبعث، تجلی نور الهی بر وجود منور سید ڪائنات، حضرت محمد مصطفی(ص) را به همه مسلمانان و پیروان راستین نبوت در سر تا سر جهان به ویژه مردم شریف و متدین جنوب ڪرمان تبریڪ عرض نموده و از درگاه ایزد منان عزت، سربلندی و سرافرازی روزافزون اسلام و مسلمین را مسئلت دارم.

"سید محمد حسینی زاده
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره ڪل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب ڪرمان"
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :