پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر
بازدید : 165 12 بهمن 1398 ساعت 12:12 شماره :69270

پیام مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر
 پیام مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی


"انقلاب ما انفجار نور بود"
 حضرت امام خمینی (ره)

دهه مبارک فجر، تجلی شکو‏همند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه ‏ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد.

آری دهه فجر که آغازین آن، روز دوازدهم بهمن بوده و به شکوفه پر ثمر و عزت آفرین ۲۲ بهمن ختم می شود، برای ملت عزیز ایران ایام غرورانگیزی را به یاد می آورد که تجلی نور در ظلمت ، طلیعه رهایی انسانیت ازخودکامگی و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی به رهبری خمینی کبیر(ره) است که اندیشه ای جز عزت اسلام و مسلمین در سر نداشت.

این معرفت خداگونه و پیوند امام و امت که با رهبری خلف صالح امام یعنی آیت الله العظمی امام خامنه ای ادامه یافته است ، انقلاب اسلامی را تاکنون از گزند خطرات بزرگی حفظ کرده است.

اینجانب در این ایام الله تاریخ انقلاب اسلامی با اینکه جای شهدا و امام شهدا خالی -اما یادشان در دل ها باقی و اجرشان در محضر خدای منان جاوید است -سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به رهبری عزیز و فرزانه و ملت ولایی ایران اسلامی علی الخصوص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

با تقدیم احترام

حمزه احمدی 

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :